Спеціальні потреби

Мітт Ромні – лідер симпатій напередодні праймеріз на Флориді


Попередні вибори, які пройдуть у вівторок на Флориді, можуть стати ключовими у боротьбі кандидатів за право представляти Республіканську партію на президентських виборах. Як свідчать останні опитування, найбільшу підтримку виборців Флориди має Мітт Ромні. Колишній губернатор штату Массачусетс зосереджує свою критику на політиці чинного президента Барака Обами:

«Президент має дослухатися до американців і зрозуміти, наскільки їм важко. І я скажу вам правду – Обама не змінив ситуацію на краще, він зробив її ще гіршою».

На підтримку Ромні виступив навіть його конкурент у виборчих перегонах 2008-го року, сенатор від Аризони – Джон Маккейн:

«Ромні вірить, що бізнес створює нові робочі місця, не так як Обама, який каже, що роботу створює уряд».

Чимало мешканців Флориди, серед яких і Аліша Джордж, готові віддати свій голос за Мітта Ромні:

«Я думаю, він розумний, має досвід в економіці та в бізнесі і просто здоровий глузд, якого не вистачає у Вашингтоні».

Не зважаючи на невтішні останні показники опитувань, головним опонентом Ромні залишається Ньют Ґінґрич, який бореться за кожен голос:

«У мене дуже простий аргумент. Ми висували поміркованого кандидата у 1996-му та у 2008-му роках і обидва рази програли. Я вірю, що лише консервативний кандидат може змагатися з Бараком Обамою і перемогти».

Така позиція Ґінґрича імпонує багатьом консерваторам. На сторону Ґінґрича став Герман Кейн, який донедавна сам був його противником у виборчих перегонах, але зійшов з дистанції.

Втім, аналітик Пітер Браун схильний думати, що у виборах на Флориді більше шансів отримати перемогу має все ж таки Ромні:

«Я думаю, що республіканські виборці на Флориді шукають когось, хто розділяє їхні цінності і погляди, а також має шанс перемогти Барака Обаму. Для Ромні і Ґінґрича вибори на Флориді є вирішальними. Якщо Ромні переможе, важко буде не висунути його єдиним кандидатом від партії».

Відтак, затамувавши подих, як кандидати, так і решта країни, чекають, кому ж виборці Флориди віддадуть найбільше симпатій під час голосування у вівторок.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG