Спеціальні потреби

Санторум та Ромні мають найвищі шанси перемогти на праймеріз у Мічигані


У вівторок прихильники Республіканської партії у штаті Мічиган обиратимуть свого представника на вибори президента США у листопаді цього року. Найбільше шансів перемогти у цьому штаті мають колишній сенатор Рік Санторум та колишній губернатор штату Масачусетс Міттом Ромні. І той і іншій обіцяють виборцям вирішити економічні проблеми країни, адже усвідомлюють, що саме економіка найбільше непокоїть мешканців Мічигану. Цей штат, більше за інших, постраждав від економічної рецесії.

У містечку Каламазу, штат Мічиган, Коллін Балт сама навчає своїх п’ятьох дітей. Це, каже вона, не складно. Набагато важче їй з чоловіком зводити кінці з кінцями:

«Ми щасливі, що чоловік має роботу. Але ми постійно думаємо про те, що завтра її може не бути».

Колін та інші мешканці штату, кажуть, що обмежують себе в усьому. Кандидат у президенти від республіканців Мітт Ромні, який народився в цьому штаті, обіцяє виборцям вирішити економічні проблеми країни. Оживити економіку обіцяє і його найближчий конкурент Рік Санторум. Однак, зробити це буде складно.

Економіка Мічигану уже багато років переживає кризу. І хоча сьогодні тут спостерігається певне відновлення, фахівці кажуть, що оптимізм виборців залишає бажати кращого.

«Життя стало дорожчим, особливо виросли ціни на пальне. Ціни ростуть щодня, а зарплати не збільшуються. Це душить економіку», – висловлює своє занепокоєння Стюарт Сандстром.

Високі ціни на пальне одна з головних проблем Девіда Роа, власника кур’єрської пошти. Його компанія щотижня витрачає на бензин 10 тисяч доларів. І це – лише одна з багатьох проблем, з якими зіштовхуються дрібні підприємці.

«Коли ви подивитися на ситуацію в штаті, на ситуацію у Вашингтоні, чи можете ви сказати що відбувається? Чи можете ви прогнозувати, що буде далі? Люди просто починають усвідомлювати, що не можуть нічого планувати наперед», – каже Девід.

Він ще не визначився, за кого голосуватиме у вівторок. А от Коллін Балт навпаки, вже знає що віддасть свій голос за Ріка Санторума. Щоправда, каже що жоден з кандидатів не має чіткого плану допомоги таким родинам як її, заплатити за вищу освіту дітей.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG