Спеціальні потреби

Про нас

Про нас

Голос Америки (VOA) найбільший міжнародний інформаційний мовник США. Голос Америки промовляє 45-ма мовами до людей які не мають повного чи повноцінного доступу до вільної преси.

З часу створення у 1942 році, Голос Америки відданий справі всебічного і незалежного висвітлення події та донесення правди.

Голос Америки повністю фінансується американськими платниками податків та є частиною Глобального Медіа Агентства США.

Місія та редакційна незалежність Голосу Америки гарантовані законами, які захищають журналістів VOA від впливу, тиску або помсти урядовців чи політиків.

У 1976 році президент Джеральд Р. Форд підписав закон про Голос Америки, в якому сказано:

  1. VOA служитиме послідовно надійним і авторитетним джерелом новин. Новини VOA будуть точними, об'єктивними і всеосяжними.
  2. VOA буде представляти усю Америку, а не окремий сегмент американського суспільства, і тому збалансовано і всеосяжно представлятиме значні американські думки та інституції.
  3. VOA представлятиме політику Сполучених Штатів чітко і ефективно, а також представлятиме відповідальну дискусію та думки щодо цієї політики.

У 1994 році Конгрес США прийняв Закон про міжнародне мовлення. Цей закон вимагає, щоб робота журналістів Голосу Америки була авторитетною, точною, об'єктивною, всебічною, збалансованою і відображала культурне та соціальне різноманіття Сполучених Штатів.

У 2016 році, у рамках закону про захист держави, Конгрес знову підтвердив, що функція збору та поширення інформації повинна залишатися незалежною та об'єктивною.

Щодня журналісти Голосу Америки працюють над удосконаленням принципів свободи слова у світі.

VOA
ВІЛЬНА ПРЕСА ВАЖЛИВА

XS
SM
MD
LG