Спеціальні потреби

Кампанія у США - Ромні і Санторум змагаються за статус фаворита


Дебати у місті Мейса в Арізоні
Дебати у місті Мейса в Арізоні

У перших від січня дебатах, які відбулися в середу у місті Мейса в Арізоні, взяли участь чотири претенденти на кандидатуру в президенти США від Республіканської партії: Мітт Ромні, Рік Санторум, Ньют Ґінґрич і Рон Пол.

Дебати відбулися на критично-важливому етапі процесу обрання офіційного кандидата-республіканця - суперника демократа Барака Обами на листопадових президентських виборах. Згідно з результатами найостанніших опитувань, у внутрішньопартійних перегонах лідерують колишній сенатор від штату Пенсільванія Санторум і колишній губернатор штату Массачусетс Ромні.

На вчорашніх дебатах вони сперечалися щодо урядових витрат. Ромні сказав, що Санторум п’ять разів проголосував за підвищення максимального рівня заборгованості США,- що Ромні й часто підкреслює у своїх передвиборчих виступах. Санторум сказав, що минулого літа Ромні виступав на підтримку підвищення максимально допустимої планки державного боргу США і збільшення податків заможних американців – твердження, які Ромні заперечив.

У свою чергу конгресмен від штату Техас Пол заявив, що Санторум «фальшивий» консерватор, оскільки під час передвиборчої кампанії він сповідує консервативні переконання, перебуваючи на керівній посаді діє інакше і, відтак, обіцяє згодом скасувати програми, які він раніше підтримував.

Колишній спікер Палати представників Ґінґрич, здебільшого, скеровував свою критику на адресу президента Обами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG