Спеціальні потреби

Ґінґрич - переможець праймеріз у Південній Кароліні


Появи лідера серед республіканських кандидатів тепер очікуватимуть у Флориді, де 31 січня вібудуться наступні праймеріз.

Праймеріз у Південній Кароліні у суботу виграв колишній спікер Конгресу США Ньют Ґінґрич. Його перемога означає, що шанси представляти республіканців на виборах президента мають одразу чотири політики, окрім Ґінґрича, це Мітт Ромні, який виграв праймеріз у Нью-Гемпширі, Рік Санторум – який, за останніми данними, переміг у Айові – та лібертаріанець Рон Пол.

Ґінґрич переміг у Південній Кароліні попри те, що його політичні радники зневірились у ньому ще кілька місяців тому, попри низькі результати на попередніх праймеріз та те, що кілька днів тому його колишня дружина розповіла про його систематичні зради.

Як виявилось, людям у консервативній Південній Кароліні байдуже до особистого життя політика.

Тож на кожному із трьох республіканських праймеріз, що вже відбулись, перемагали різні кандидати. Очікування, що Південна Кароліна закріпить лідерство Міта Ромні - не справдились.

Появи лідера серед республіканських кандидатів тепер очікуватимуть у Флориді, де 31 січня вібудуться наступні праймеріз.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG