Спеціальні потреби

Мітт Ромні оприлюднив дані про свої доходи та податки


Мітт Ромні
Мітт Ромні

Колишній губернатор штату Массачусетс Мітт Ромні, який претендує на кандидатуру в президенти США від Республіканської партії, оприлюднив дані про свої доходи та податки після неодноразових закликів зробити це з боку як демократів, так і конкурентів-республіканців, зокрема Ньюта Ґінґрича.

Згідно з поданою податковою декларацією за 2010-2011 роки, Ромні заплатив федеральні податки на суму понад 6 мільйонів доларів. Дохід Ромні і його дружини Ен, згідно з документами оприлюдненими його передвиборчою кампанією у вівторок, за останні два роки склав понад 42 мільйони доларів.

Згідно з даними, майже всі свої доходи Ромні одержує від інвестицій. Він платить податки лише на приріст капіталу, які для його категорії платників податків, складають 15 відсотків. У США розмір податків на середні доходи складає приблизно 35 відсотків.

Мітт Ромні вважається найбагатшим учасником нинішньої президентської кампанії у США. Його майно, нагромаджене під час перебування на посаді голови створеної ним приватної інвестиційної фірми Bain Capital, оцінюється у 190-250 мільйонів доларів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG