Спеціальні потреби

Конгрес продовжить податкові пільги для американців


Конгрес продовжить податкові пільги для американців
Конгрес продовжить податкові пільги для американців

Двопартійна група американських законодавців досягла домовленості щодо законодавства згідно з яким допомогу з безробіття та податкові пільги на заробітну плату буде продовжено до кінця 2012-го року.

У середу ввечері сенатор-демократ Макс Бакус повідомив, що домовленість було досягнуто після довгого дня переговорів між членами Палати представників та Сенату. Як очікується, законопроект буде винесено на голосування в кінці цього тижня в обох палатах Конгресу.

Пільги передбачають скорочення на 20 доларів податків із щотижневої зарплатні для 160-ти мільйона американських робітників. Чинність розпорядження про ці пільги вигасала в кінці лютого. Прихильники скорочення податку на зарплату кажуть, що це сприятиме зростанню економіки, оскільки американці зекономлять додаткову тисячу доларів на рік і зможуть витратити її на покупки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG