Спеціальні потреби

Китай критикує США за втручання у справу з дисидентом


Родина Чень Гуанчена провідує його у лікарні
Родина Чень Гуанчена провідує його у лікарні

Китай закликав США «вжити необхідних заходів», щоб не допустити повторення ситуацій, аналогічних справі дисидента Чень Гуанчена. Про це під час брифінгу у понеділок заявив представник китайського міністерства закордонних справ у Пекіні.

«Інцидент минулого тижня свідчить про втручання США у внутрішні справи Китаю. Тепер американська сторона повинна проявити відповідальне ставлення, щоб винести урок з даної справи, переглянути свою політику і практику, а також вжити необхідних заходів, щоб подібні інциденти більше не повторилися», – сказав китайський високопосадовець.

У понеділок Чень Гуанчен висловив надію, що йому вдасться отримати дозвіл на виїзд до США для себе і своєї сім’ї без будь-яких перешкод з боку офіційного Пекіна.

Віце-президент США Джо Байден у неділю заявив, що США готові видати йому візу негайно. За словами Байдена, Вашингтон сподівається, що Китай виконає свої обіцянки і дозволить Чень Гуанчену прийняти пропозицію про навчання в Нью-Йоркському університеті.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG