Спеціальні потреби

Пекін: Чень Гуанчен може подати заявку на навчання за кордоном


Китай заявив, що незрячий дисидент Чень Гуанчен може виїхати з країни на навчання, відкриваючи цим шлях до можливого вирішення дипломатичної суперечки між Пекіном і Вашингтоном, яке почалася коли Чень утік з-під домашнього арешту і знайшов притулок на території посольства США у Пекіні.

Заява китайського уряду надійшла у п’ятницю після низки емоційних звернень Ченя, який сказав, що боїться за своє життя і хоче, на «деякий час», виїхати разом зі своєю родиною до США. У телефонній розмові з кореспондентами у п’ятницю, Чень сказав, що не зустрічався з представниками США від середи, коли він залишив американське посольство.

У четвер Чень виступив з телефонним зверненням до американських законодавців під час слухання у Конгресі. Дисидент сказав, що надіється про зустріч з державним секретарем США Гілларі Клінтон, яка перебуває в Пекіні для участі в переговорах з керівництвом Китаю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG