Спеціальні потреби

У Китаї стрімко зростає споживання м’яса


Зростаючий попит на м’ясо у Китаї посилює тиск на сільське господарство країни. Влада намагається збільшити виробництво, зберігаючи при цьому високу безпеку і низькі ціни.

У 1978-му році американці споживали у три рази більше м'яса, ніж китайці. Але до 2011-го року, мешканці Китаю почали споживати 71 мільйон тонн м'яса в рік – у два рази більше, ніж американці.

Китай вигодовує і споживає більше половини загальної кількості свиней у світі. Країна на 97% самостійно забезпечує свої потреби у цьому продукті. Замість прямого імпорту свинини, китайці традиційно імпортують лише корм для тварин. Китай купує 63% сої у світі для потреб внутрішнього господарства.

Китайці не мають достатньо землі для виробництва кормів для тварин, але вони хочуть розвивати агропромисловий сектор і самостійно забезпечувати країну м’ясом, – кажуть експерти.

Сьогодні для задоволення зростаючого попиту, Китай проводить реструктуризацію м'ясної промисловості. У 2011-му році майже чверть свиней було вирощено на промислових господарствах, де налічується понад півтисячі тварин.

У той час як Пекін модернізує галузь сільського господарства, експерти намагаються оцінити, як зростаючий попит на м'ясо в Китаї вплине на світові продовольчі ринки.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG