Спеціальні потреби

США дозволили китайським банкам вийти на американський ринок


У середу Федеральний резерв США дозволив найбільшому китайському банку (Індустріальному та комерційному банку Китаю) придбати 80-відсоткову частку в американському підрозділі Банку Східної Азії. До цього китайські фінансові організації не могли купувати акцій американських банків.

Цей важливий крок в американсько-китайських відносинах був зроблений через кілька днів після двосторонніх переговорів у Пекіні. За словами американських високопосадовців, під час зустрічі Китай пішов на певні поступки, зокрема погодився прийняти заходи, спрямовані на створення більш відкритої і ринково-орієнтованої фінансової системи.

Дозвіл вийти на американський ринок отримали ще дві китайські фінансові організації: Банк Китаю зможе відкрити додаткове відділення у Чикаго, а Сільськогосподарський банк цієї країни – відділення у Нью-Йорку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00
XS
SM
MD
LG