Спеціальні потреби

Трамп пообіцяв сильне НАТО та бастіон безпеки та свободи у Східній Європі


Коли я стану президентом ми будемо посилювати НАТО, та залучимо його до боротьби із тероризмом

Дональд Трамп виступив за "сильне НАТО" та відданий ідеї Східної Європи, як "бастіону безпеки та свободи". Про це кандидат у президенти США від Республіканської партії заявив, виступаючи у "Польському національному альясні" у Чикаго, де він зустрічався із представниками польської громади США.

"Ми віддані, цілком і повністю, ідеї сильної Польщі та сильної Східної Європи, як бастіону безпеки та свободи", - заявив Дональд Трамп.

При цьому республіканець, якому закидають проросійські сентименти, не уточнив бастіоном від кого він вважає Східну Європу.

Ми віддані, цілком і повністю, ідеї сильної Польщі та сильної Східної Європи, як бастіону безпеки та свободи

Заяви Трампа можна сприймати, як радикальний відхід від позицій, які йому приписували у зв'язку із рядом контроверсійних заяв республіканця з приводу Росії, критики Північноатлантичного альянсу, як застарілої структури та компліментів на адресу президента Росії Володимира Путіна.

"Коли я стану президентом ми будемо посилювати НАТО, та залучимо Альянс до боротьби із тероризмом", - заявив, серед іншого, Дональд Трамп.

Звертаючись до представників польської громади, Трамп наголосив, що відданий Польщі, а також відзначив, що вона є однією із небагатьох у НАТО, хто виконує забов'язання витрачати на оборону не менше 2% ВВП.

"Польща - одна з усього 5 країн-членів НАТО, які реально витрачають 2% ВВП на власну безпеку", - похвалив Варшаву Трамп.

Якби кожна країна НАТО робила такий же внесок, як Польща - всі наші союзники були б у більшій безпеці

"Ось такі вони поляки!", - заявив Трамп під оплески присутніх.

"Ми хочемо, щоб НАТО було сильним, а отже хочемо, щоб більше країн наслідували приклад Польщі. Якби кожна країна НАТО робила такий же внесок, як Польща - всі наші союзники були б у більшій безпеці, а люди були б кращої думки про НАТО. НАТО є дуже важливим", - відзначив Трамп.

Трамп також звернувся до присутніх із проханням про підтримку на виборах президента США.

Дивіться також: Хто переміг на перших президентських теледебатах у США?

Хто переміг на перших президентських теледебатах у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Інше за темою

XS
SM
MD
LG