Спеціальні потреби

"Добре, як у Рейґана!" - консерватори у США розхвалили промову Трампа, яку рознесли провідні ЗМІ


Найважливіша промова з приводу закордонної політики від часу Рейґана

Провідні американські ЗМІ та експерти назвали програмну промову Дональда Трампа з приводу закордонної політики та захисту США повної суперечностей та неточностей.

"Він немає жодного уявлення, що робитиме на посаді президента США" - обурився змістом промови Бенджі Сарлін, політичний репортер каналу MSNBC.

"Час зрозуміти, що Дональд Трамп ніколи не завчить базові речі щодо світу", - розкритикував промову республіканця Зак Бошамп, журналіст видання Vox.

Дональд Трамп раніше підтримував кожне політичне рішення, яке, за його словами, призвело до створення ІДІЛ

Напередодні кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп виголосив промову, присвячену темі гарантування безпеки США.

У ній він акцентував увагу на боротьбі із радикальним ісламським екстремізмом, пообіцяв обмежити доступ до США осіб, які не поділяють американські цінності, повернутись до політики американізму та анонсував можливість спільних військових дій з Росією у Сирії проти терористичного угрупування "Ісламська держава".

"Причини цього знає лише сам Трамп, але він знову повторив неправдиві тези, які в минулому вже викривали", - підсумував ставлення до промови впливовий The Washington Post.

"Дональд Трамп раніше підтримував кожне політичне рішення, яке, за його словами, призвело до створення ІДІЛ" - писав Сарлін про промову Трампа.

"Трамп був: За війну в Іраку, За вивід військ США з Іраку, за удари по Лівії, За відхід Госні Мубарака від влади в Єгипті. Сьогодні ж виступив проти всього цього", - підсумував зміну позицій Трампа (непослідовність кандидатів, їх радикальні зміни позицій є популярної темою виборів у США, а викриття непослідованості суперника постійно використовуєтсья таборами кандидатів для критики опонентів - прим. ГА)

Промова Трампа з приводу закордонної політики не має сенсу у якості плану забезпечення безпеки США

У промові Трамп також засудив політику розбудови місцевої державності до якої США вдавались в Іраку та Афганістані та нещадно розкритикував закордонну політику президента США Барака Обами та екс-держсекретаря США Гілларі Клінтон. На думку Трампа, вони несуть пряму відповідальність за посилення радикального ісламського тероризму на Близькому Сході та у Північній Африці.

У якості альтернативи рішенням адміністраці Обами у закордонній політиці Трамп запропонував співпрацю із урядами, які націлені на усунення загрози тероризму.

При цьому "Екстремальна перевірка мігрантів до США", на думку Трампа, має стати частиною відповіді на загрози з боку радикального ісламського тероризму всередині США.

"Промова Трампа з приводу закордонної політики не має сенсу у якості плану забезпечення безпеки США", - пише впливове видання The Economist.

​Думки консерваторів - прямо протилежні.

"Промова Трампа з приводу радикальних ісламістів є справді історичною. 37 років минуло з часу кризи із заручниками в Ірані, 15 років з часу нападу терористів на США у 2001-му році, і він першим сказав правду"- твітує зірковий американський консервативний оглядач, колишній спікер Палати представників Конгресу США Ньют Ґінґрич.

"Найважливіша промова з приводу закордонної політики від часу Рейґана", - розхвалив Трампа екс-політик.

​"Він взяв можливо найбільшу загрозу безпеці США останнього десятиріччя, чітко її описав, назвав причини незадовільного стану речей, наголосив на важливості проблеми, і заклав основи для серйозних, рішучих змін", - розхвалив Ґінґрич промву Трампа в інтерв'ю Fox News.

Тепер ЗМІ - співробітники виборчої кампанії Гілларі Клінтон

Ґінґрич також закинув упередженість ліберальним ЗМІ.

"Випробуванням для ЗМІ стане те, чи вони реально аналізуватимуть зміст дуже серйозної промови Трампа з приводу радикальних ісламістів. Його промова чітко вказала на провали Гілларі (у промові Трамп заявив, що саме дії Клінтон на посаді державного секретаря США призвели до посилення терористів у Північній Африці та на Близькому Сході - прим. ГА)", - заявив оглядач.

Інший впливовий консерватор Раш Лімбо, який є ведучим найпопулярнішого у США радіо шоу і має щоденну аудиторію у понад 10 мільйонів слухачів, після промови Трампа заявив, що ліберальні ЗМІ фактично працюють на Гілларі Клінтон.

"Давайте будемо чесними. Йдеться вже не про упередженість ЗМІ. Упередженість давно пройшла, її навіть у дзеркало заднього виду авто не побачиш. Це вже минуле. Медіа обрали сторону. Тепер ЗМІ - співробітники виборчої кампанії Гілларі Клінтон. Вони навіть не удають об'єктивність", - заявив Лімбо.

Дивіться також: У НАБУ знайшлись матеріали, які загрожують Трампу?

У НАБУ знайшлись матеріали, які загрожують Трампу? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG