Спеціальні потреби

"Велику Росію", перемогу Трампа побачили в угоді про перемир'я у Сирії


Хотів би я бути здатним пояснити, чого власне вимагає угода про припинення вогню у Сирії, але вона таємна

США та Росія досягнули угоди про припинення вогню у Сирії, повідомляє агенція новин Associated Press. Вказується, що тижневе перемир'я оголошено і командуванням збройних сил президента Сирії Башара Асада. Перемир'я стосується сил опозиції та Башара Асада і не поширюється на території, які контролюється "джихадистами", йдеться у численних новинних повідомленнях.

Деякі оглядачі вже встигли поширити інформацію про нібито порушення перемир'я з боку офіційного Дамаска.

Угода США-Росія щодо Сирії являє собою перемогу зовнішньої політики за рецептами Трампа

При цьому текст угоди досі тримається у таємниці.

"Хотів би я бути здатним пояснити, чого власне вимагає угода про припинення вогню у Сирії, але вона таємна, а публічні заяви суперечать одна одній", - пише Зак Бошамп, кореспондент Vox.com

Росія повернула собі статус великої держави на Близькому Сході

Росія вийшла із ситуації переможцем, пишуть інші.

"Росія повернула собі статус великої держави на Близькому Сході", - пише про подію видання The American Interest.

"Історія знає мало прикладів, коли слабка країна подібна Росії отримувала б стільки здобутків у протистоянні з країною настільки потужною, як США", - міркує автор статті Волтер Рассел Мід.

"З часу останніх виборів до Думи Кремль втратив Україну та отримав Сирію. Яка з країн важливіша для безпеки Росії?", - питає Александр Кларксон, викладач Королівського коледжу у Лондоні.

Як наступний президенти бути працювати з Росією?

Перемир'я у Сирії може вплинути і на перебіг виборів у США. Як відомо, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп невпинно наголошує на вигодах співпрації із Росією у вирішенні Сирійського питання, у той час, як його опонент Гілларі Клінтон є критиком Кремля.

"Спільно з Росією, перемовці від Обами домовились про припинення вогню у Сирії. Як наступний президенти бути працювати з Росією?", - питає сьогодні видання The Foreign Policy.

"Угода США-Росія щодо Сирії являє собою перемогу зовнішньої політики за рецептами Трампа. Нажаль", - пише згаданий вище Волтер Рассел Мід.

Дивіться також: До Нью-Йорка повернувся символ мужності мешканців міста

До Нью-Йорка повернувся символ мужності мешканців міста. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

XS
SM
MD
LG