Спеціальні потреби

Ожиріння армії США висвітлили у спеціальній доповіді


Погладшання збройних сил США може бути просто відображенням загальнонаціональних процесів

Вперше за багато років Пентагон оприлюднив дані, які показують кількість військових, які мають понаднормову масу тіла, повідомляє видання Military Times.

Причинами ожиріння у збройних силах США можуть бути: послаблення фокусу на атлетичній підготовці, більш пасивний спосіб життя молодого покоління, нездорове харчування (насамперед фаст-фуд), вважає автор статті.

Оприлюднені дані можуть просто бути відображенням загальнонаціональних процесів, відзначається у матеріалі.

Близько 7,8% військових мають клінічну форму ожиріння з індексом маси тіла понад 25. У 2001-му році цей показник був лише 1,6%, інформує видання з посиланням на дані міністерства оборони.

Водночас такі показники є значно нижчими у порівнянні з цивільним населенням США, для якого рейтинг ожиріння – приблизно 70%

Цифра є найвищою серед жінок, афро-американців, латино-американців і старших за віком військовослужбовців. Водночас такі показники є значно нижчими у порівнянні з цивільним населенням США, для якого рейтинг ожиріння – приблизно 70% згідно з Центром з контролю захворювань США.

Думки стосовно значення цих даних розділилися між представниками Пентагону. У частини службовців зростання рівня ожиріння серед військових не викликає занепокоєння. Інша частина вважає, що це може бути питанням життя та смерті, оскільки солдати з понаднормовою масою тіла не можуть рухатися достатньо швидко в бою і через це стають легкою мішенню, повідомляє автор матеріалу.

Індекс маси тіла є недосконалою величиною, і його виміри часто супроводжуються критикою

Оприлюднення даних співпало в часі із переглядом очільниками Пентагону стандартів будови тіла для війська, а також методів для їх оцінювання. Індекс маси тіла є недосконалою величиною, і його виміри часто супроводжуються критикою. Нова політика повинна бути розроблена пізніше цього року і може мати значний вплив на те, як армія визначає і вимірює здоров’я та бойову готовність, зазначає Military Times.

Дивіться також: Американці допомогли створити військову радіостанцію АРМІЯ ФМ на Донбасі

Американці допомогли створити військову радіостанцію АРМІЯ ФМ на Донбасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:21 0:00

XS
SM
MD
LG