Спеціальні потреби

Клінтон зацькує Трампа за компліменти Путіну, а він переконуватиме, що ЗМІ його оббрехали - очікування від президентських дебатів


Трамп має показати країні, що він не відповідає тому карикатурному образу себе, який створили ті, хто контролює нашу політику, культуру та ЗМІ
Консерватор Пет Б'юкенен

Долю виборів у США можуть визначити дебати кандидатів у президенти, демократки Гілларі Клінтон та республіканця Дональда Трампа, які відбудуться наступного понеділка.

"Клінтон націлена на те, щоб вивести Трампа з себе, і вже тренується його дратувати", - пишуть автори присвяченій підготовці кандидатів до дебатів статті у The New York Times.

"Трамп має показати країні, що він не відповідає тому карикатурному образу себе, який створили ті, хто контролює нашу політику, культуру та ЗМІ. Під час дебатів він матиме півтори години, щоб показати, що розтиражований його противниками образ є наклепницькою брехнею", - підсумовує завдання політика-республіканця на дебатах Пет Б'юкенен, ультраконсервативний американський політик, який у 1992-му та 1996-му роках боровся за офіційну номінацію Республіканської партії на президентських виборах у США.

Дебати триватимуть 90 хвилин без перерв на рекламу, розповідає американське видання Politico у спеціальному огляді.

Дискусія буде розбита на 6 сегментів по 15 хвилин кожний. Сегменти починають із запитань модератора. Одразу після цього у кожного кандидата буде по 2 хвилини на відповідь. Решта часу - на запитання до один одного.

Йому треба переконати більшість виборців, які готові за нього голосувати, що він не становить ризику, і що він буде президентом, яким вони зможуть пишатись

За інформацією The New York Times, радники Клінтон ретельно зібрали психологічний портрет Трампа і вирахували, як його можна вивести з себе.

Заради цього, зокрема, Клінтон запросила на дебати у якості гостя мільярдера Марка Кубана, який відомий нищівною критикою Трампа і буцімто здатністю виводити республіканця із себе.

"Я завжди використаю недолугі заяви Трампа проти нього. Не моя проблема, що їх так багато", - твітутвав Кубан влітку.

"Клінтон потрібно, щоб величезна аудиторія глядачів переконалась, що темперамент Трампа не дозволяє йому бути президентом, а Клінтон може примусити його показати своє єство", - пише видання.

Трамп має значну перевагу над Клінтон - рівень очікувань до нього настільки низький, що перевершити його буде надзвичайно просто, наголошує Пет Б'юкенен на сторінках Rassmusen Reports.

Країна прийме Клінтон-президента, якщо єдиною альтернативою їй буде Трамп, якого зображують мейнстрімні ЗМІ

"Йому треба переконати більшість виборців, які готові за нього голосувати, що він не становить ризику, і що він буде президентом, яким вони зможуть пишатись", - пише консерватор.

"Америка добре пізнала Клінтон (за роки її перебування у політиці - прим. ГА) і не горить бажанням бачити її надалі, і їй буде не під силу змінити враження про себе, яке формувалось чверть століття - за 90 хвилин дебатів. Але країна прийме її в якості президента, якщо єдиною альтернативою їй буде Трамп, якого зображують мейнстрімні ЗМІ", - додає Б'юкенен.

Витримка буде ключем до успіху Трампа, пишуть у The Daily Wire.

"Ставши вести себе дисципліновано, Трамп скоротив відставання від Клінтон - чи радше дав виборцям впевненість, що можна підтримувати не її, а кандидатів від третіх сил (лібертаріанець Джонсон, чи "зелена" Стайн - прим. ГА). Трамп має зберігати дисципліну. А значить - жодних емоційних сплесків. Він має бути стриманим. Він вже показвав, що здатен на це - але коли його атакують він заводиться. Гілларі це знає, тому і планує атакувати його на найбільш вразливих напрямках: перебільшених статках Трампа, його неосвіченість, невдачі його бізнесів. Якщо Трамп зможе не вибухнути у відповідь - він реально наблизиться до того, щоб переконати громадськість, що може бути президентом", - пишуть у виданні.

Цькування Трампа принесе результат Клінтон, переконані у The Daily Wire.

"Американці вважають, що Гілларі холодна брехуха, яка опікується лише собою і все розраховує до дрібниць. Змінити це враження вона не зможе... Тому очікуйте, що Гілларі піде у наступ. Не просто так, вона садить у перший ряд аудиторії на дебатах противника Трампа, мільярдера Марка Кубана. Вона піде на все, що завгодно, щоб роздратувати республіканця. Якщо вона зуміє це зробити - переможе", - вважають у виданні.

Якщо Трамп висловить захоплення Володимиром Путіним, вона готова нагадати про позицію героя Республіканської партії, Рональда Рейґана

Трамп не надто переймається підготовкою до дебатів, на відміну від Клінтон, яка наполегливо працює і навіть бере участь у постановочних дебатах, які моделюють перебіг реальної дискусії - пише The New York Times.

"Клінтон та її радники виписали десятки відповідей і випробували лінії нападу, вишукуючи підхід, який зможе спрацювати на дебатах. Якщо Трамп висловить захоплення Володимиром Путіним, вона готова нагадати про позицію героя Республіканської партії, Рональда Рейґана. "А що би Рейґан сказав про кандидата-республіканця, який критикує американських генералів та розхвалює президента Росії?" - нещодавно вже казала Клінтон", - пишуть у виданні.

Трампу може не подобатись готуватись до дебатів, але він має бойовий характер і хоче наголову розбити Клінтон у понеділок

"Трампу може не подобатись готуватись до дебатів, але він має бойовий характер і хоче наголову розбити Клінтон у понеділок. Його команда вважає, що цього він зможе досягнути, якщо не буде влазити у дріб'язкові сварки з Клінтон, чи модератором; буде пояснювати свою позицію, а не виправдовуватись перед опонентом; та даватиме ті відповіді, які грають йому на руку, а не прямо відповідатиме на запитання", - радять The New York Times республіканцю.

Сили та слабкості кандидатів, які позначаться на ході дебатів, видання теж назвало.

Сильні сторони Клінтон:

 • Добре засвоює інформацію;
 • Має хороше відчуття часу, не буде затягувати відповіді;
 • У ході підготовки могла випустити пару, тому буде стриманою

Сильні сторони Трампа:

 • Непердбачуваність;
 • Він дослідив сильні сторони Клінтон і добре знає власні слабкості;
 • Впевнений у собі

Слабкості Клінтон:

 • Під тиском може видатись скутою та дражливою;
 • Перенасичує відповіді фактами;
 • Нервово реагує на запитання про власну чесність та недовіру до неї;
 • Невідомо, як вона відповісь на безупинну атаку на її особисті якості

Слабкості Трампа:

 • Може перейти на прямі образи та приниження;
 • Схильний до брехні з певних питань, використання невірної інформації та конспірологічних теорій;
 • Немає радників-жінок хоча готується до дебатів із першим в історії США кандидатом-жінкою на президентських виборах США
Найпопулярнішні президентські дебати в історії США - між Картером та Рейґаном - зібрали біля екранів 80,6 мільйонів американців

"Напрямок Америки", "досягнення добробуту" та "безпека Америки" - це попередньо озучені теми дебатів. Вони можуть бути змінені.

Наскільки доленосними не були б дебати кандидатів у президенти США - не вони є найрейтинговішиvи телевізійними подіями. Найпопулярнішим телевізійним ефіром країни є матч за Суперкубок США з футболу (американського - прим. ГА) 2015-го року, який транслювався каналом NBC. Його дивились 114 мільйонів гладачів.

Найпопулярнішні президентські дебати в історії США - між чинним на той час президентом США Джиммі Картером та кандидатом від республіканців Рональдом Рейґаном - зібрали біля екранів 80,6 мільйонів глядачів.

Дивіться також: Валерій Чалий: "Слабкість України спровокувала Путіна, а сила - встановлює мир"

Валерій Чалий: "Слабкість України спровокувала Путіна, а сила - встановлює мир". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:12 0:00

Інше за темою

XS
SM
MD
LG