Спеціальні потреби

Ось кого готові звинуватити в «ері Американського путінізму»


У такій футболці жінка зустрічала Дональда Трампа під час візиту політика до універверситету Плімуту у штаті Нью-Гемпшир. Січень, 2016-го
Американці більше невпевнені у своєму національному проекті. Вони більше не довіряють інститутам і не мають віри у спільну долю
Колумніст Девід Брукс

Якщо Гілларі Клінтон програє Дональду Трампу вибори президента США, то увійде в історію, як «безнадійний політичний лузер і назавжди залишиться винуватцем настання у США ери американського путінізму». Про це у колонці на сторінках The New York Times пише американський консервативний коментатор Девід Брукс.

Перемогти Трампа на виборах може завадити нерозуміння демократами того, що американці переживають кризу довіри до Америки та її інститутів, а також нездатність Демократичної партії запропонувати рішення цієї кризи, вважає Брукс.

«Американці більше невпевнені у своєму національному проекті. Вони більше не довіряють інститутам і не мають віри у спільну долю. Це криза національної мети. В основі кризи - сумніви у власній ідентичності та базовому здоров'ї життя громади», - пише оглядач.

Матеріалістичний спосіб мислення демократів призводить до того, що вони вічно дивуються подіям, складовою яких є культурні загрози та національна ідентичність

Клінтон може програти вибори тому що демократи демонструють нерозуміння поведінки виборців, які орієнуються на національну культуру та ідентичність, всупереч власним економічним інтересам, додає автор.

«Матеріалістичний спосіб мислення демократів призводить до того, що вони вічно дивуються подіям, складовою яких є культурні загрози та національна ідентичність. Демократи питають себе: чому за нас не голосує робітичний клас у Канзасі. Ми ж пропонуємо їм більше програм. Чому британці проголосували за вихід з ЄС? Це ж проти їх економічних інтересів», - відзначає Брукс.

Брукс радить Клінтон почати відверто говорити з виборцями про національну ідентичність та особисту гідність

Щоб «мати шанс» перемогти Трампа у цій реальності ірраціональної Америки, Брукс радить Клінтон почати відверто говорити з виборцями про національну ідентичність і особисту гідність та показати прихильність до тих, хто відчуває себе жертвою зневаги з боку ліберальної еліти США.

«Тобі доведеться показати, що ти розумієш, як представники твого класу зневажили людей, які є менш освіченими та менш космополітичними», - рекомендує консервативний оглядач.

Пошуком винних у можливому обранні Трампа президентом восени напередодні займався не лише Брукс.

Однаково винними в обранні Дональда Трампа президентом США будуть Володимир Путін та Гілларі Клінтон. З таким підсумком завершилось нерепрезентативне опитування, влаштоване у Twitter редактором проекту RuNetEcho Кевіном Ротроком.

По 26% провини у гіпотетичному обранні мільярдера президентом США отримали, за результатами опитування, екс-державний секретар США Клінтон та чинний президент Росії Путін. Демократів готові звинувачувати 15% респондентів, а республіканську партію 33%.

Дивіться також: Останні подробиці: Зв'язки Путіна та Трампа - головна тема дня у США

Останні подробиці: Зв'язки Путіна та Трампа - головна тема дня у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:12 0:00

XS
SM
MD
LG