Спеціальні потреби

Цей епічний вихід Трампа на сцену обурив гурт Queen


У понеділок республіканець Дональд Трамп вийшов на сцену з'їзду Республіканської партії США під звуки пісні британського гурту Queen "We Are The Champions". Епічне видовище зірвало оплески присутніх, проте обурило самих музикантів.

Офіційний Twitter гурту у вівторок повідомив, що популярна серед спортивних команд пісня використовувалась без дозволу Queen і всупереч бажанням музикантів.

Ще в червні гітарист гурту Браян Мей критикував виборчий штаб Трампа за використання пісні на офіційних заходах.

Дякую ЛГБТ спільноті! Я буду битись за вас у той час, як Гілларі хоче привезти до США ще більше людей, які будуть загрожувати вашим свободам та віруванням
Трамп до ЛГБТ спільноти

"Це не офіційна заява Queen, але я можу підтвердити, що у нас ніхто не питав дозволу на використання пісні, і ми самі такого дозволу не давали", - писав тоді гітарист, - "Ми радимося з приводу подальших кроків, щоб переконатись, що подібне не повториться. Якими б не бути наші погляди щодо програми Трампа, ми завжди виступали проти використання музики Queen у політичних заходах”, - писав тоді Мей на своєму сайті.

Використання у виборчій кампанії Трампа музики Queen тим більш прикметне, що вокаліст гурту Фредді Мерк'юрі (помер у 1991-му році внаслідок захворювання на СНІД) був геєм.

Найбільша правозахисна організація США, яка займається питаннями рівних прав для ЛГБТ Human Rights Campaign вважає, що обрання Дональда Трампа президентом США обернеться втратою здобутків у боротьбі за рівноправ'я ЛГБТ.

Все за що ми боролись під ударом
Захисники рівноправ'я геїв про Трампа

"Все за що ми боролись під ударом: захист ЛГБТ працівників, відмова збройних сил США від дискримінації геїв, рішення Верховного суду США про шлюбну рівність, глобальна рівність ЛГБТ, трансгендерна рівність та багато іншого", - йдеться у презентації спрямованого проти Трампа відео на сторінці організації у Facebook.

Сам Трамп неодноразово згадував геїв в офіційних заявах у тому числі через особистий Twitter. Зокрема після розстрілу відвідувачів гей-клубу в Орландо, він заявляв, що політика його конкурента на виборах президента США Гілларі Клінтон призведе до прибуття у США значної кількості налаштованих проти геїв мусульман та обіцяв недопустити цього.

"Дякую ЛГБТ спільноті! Я буду битись за вас у той час, як Гілларі хоче привезти до США ще більше людей, які будуть загрожувати вашим свободам та віруванням", - твітував Трамп у червні.

Водночас на початку року Трамп відкинув закиди свого тодішнього конкурента за номінацію від Республіканської партії Теда Круза у тому, що Трамп поділяє позицію президента США Барака Обами щодо шлюбної рівності (легалізація одностатевих шлюбів у США - прим. ГА).

Дивіться також: А ось як пошук покемонів допоміг зловити підозрюваного у вбивстві

А ось як пошук покемонів допоміг зловити підозрюваного у вбивстві. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG