Спеціальні потреби

Білл Гейтс розповів як технології допомагають боротися з поліомієлітом


Фонд Білла та Мелінди Гейтс виділив на боротьбу з поліомієлітом 2 мільярди 800 мільйонів американських доларів.

Співзасновник компанії «Майкрософт» Білл Гейтс розповів, як технології допомагають у зусиллях боротьби з поліомієлітом у світі.

«Це чудово – мати на своєму боці технології. Це можливість проводити різні дослідження, опитуючи людей хоча б по телефону, ми можемо значно краще визначати показники якості, стежити за безперебійним постачанням, бути певними, що люди отримують вакцини, це можливість вести облік, коли саме проводиться вакцинація», - розповідає в інтерв’ю «Голосу Америки» Білл Гейтс.

«Технології – це величезна підтримка. Краще медичне покриття, кращі наукові дослідження, це дає нам сподівання, що ми можемо пришвидшити покращення галузі охорони здоров’я, наприклад, в Африці», - додав Гейтс.

Він навів приклад благодійної роботи Фонду Білла та Мелінди Гейтс в Африці в напрямку боротьби з поліомієлітом.

Як вірус поліомієліту потрапляє в організм людини
Як вірус поліомієліту потрапляє в організм людини

«Наша мета – щоб діти у бідних країнах були такими ж здоровими, як і діти у країнах решти світу. Щоб їхні шанси захворіти були значно нижчими, ніж вони є зараз. Мова йде про можливості отримувати добре харчування, щоб вони могли фізично та ментально розвиватися, аби користуватися повною мірою власним потенціалом. В принципі, так само, як це відбувається з дітьми в усьому світі», - розповів Білл Гейтс.

За словами Гейста, за схемою боротьби з поліомієлітом в Африці фахівці мають намір боротися з іншими хворобами, зокрема, з малярією.

«Ще дуже багато треба зробити. Але вакцинуючи дітей, покращуючи їхні медичні послуги, допомагаючи знаннями молодим матерям (як наприклад про годування грудьми та інше), ми вже бачимо величезний прогрес. Ми, наприклад, на досвіді боротьби з поліомієлітом маємо намір так само позбутися малярії».

Всупереч недузі: Дивовижна історія боротьби скрипаля Перлмана з поліомієлітом

Всупереч недузі: Дивовижна історія боротьби скрипаля Перлмана з поліомієлітом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

З початку кампанії на боротьбу з поліомієлітом у світі різні уряди та організації витратили 14 мільярдів доларів. Серед неурядових організацій, Фонд Білла та Мелінди Гейтс є найбільшим донором у напрямку боротьби з поліомієлітом. У 2016 році фонд витратив майже 216 мільйонів доларів на боротьбу з поліомієлітом.

«Якби кожна дитина була вакцинована, це б знизило рівень захворювань на поліомієліт до нуля. Нуль – це магічне чимало. Це означало б, що всі витрати, які йдуть на запобігання поліомієліту, знизилися б. Не буде більше паралізованих дітей, батьки не повинні переживати за цю хворобу, яка ще нещодавно була дуже і дуже розповсюджена», - розповідає Білл Гейтс.

З 1985 року, відколи почалась глобальна кампанія боротьби з поліомієлітом, Фонд Білла та Мелінди Гейтс виділив на різні програми 2 мільярди 800 мільйонів американських доларів.

Дивіться також: Як приватні благодійні організації допомагають жінкам-іммігранткам у скрутних ситуаціях

Як приватні благодійні організації допомагають жінкам-іммігранткам у скрутних ситуаціях
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG