Спеціальні потреби

Уряд пришвидшив термін реєстрації вакцини в Україні


Український уряд підтримав спрощення процедури реєстрації імпортних ліків. Відповідну постанову ухвалили під час урядового засідання 8 серпня.

Як зазначила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, ухвалення цієї постанови дозволить спростити державну реєстрацію лікарських засобів, які зареєстровані компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, Євросоюзу.

Вона додала, що у Міністерстві охорони здоров’я України напрацьовані усі необхідні підзаконні акти, щоб якнайшвидше запровадити цю спрощену систему.

Як заявляють у Кабміні, постанову ухвалили з метою приведення порядку держреєстрації ліків у відповідність до закону щодо спрощення реєстрації.

У квітні цього року Україна як член ВООЗ перейшла з тривалентної вакцини від поліомієліту на двоваленту, утім через брак відповідного законодавства нову вакцину не можливо було привезти в країну.

Тепер за новим законодавством термін ухвалення рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації лікарського засобу не має перевищувати 10 робочих днів.

Дивіться також: Ось так ветеранів з протезами наближають до повного відновлення у Львові

Ось так ветеранів з протезами наближають до повного відновлення у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

XS
SM
MD
LG