Спеціальні потреби

США накладатимуть санкції на компанії, що допомагають авторитарним режимам


Барак Обама
Барак Обама

Президент США Барак Обама у понеділок видав урядове розпорядження згідно з яким США накладатимуть санкції на іноземні компанії та осіб, які надають технологічні послуги авторитарним режимам, що порушують права людини. Оголошуючи про цю ініціативу, Барак Обама зокрема назвав такі країни, як Іран та Сирія.

Згідно з розпорядженням, уряд США заморожуватиме фінансові ресурси та банківські рахунки на території США тих осіб та компаній, які надають технологічні послуги репресивним режимам. Зокрема, допомагають прослуховувати телефонні розмови, надають послуги сателітного зв’язку та комп’ютерних технологій. За словами президента США – «Новітні технології повинні допомагати людям , а не чинити тиск».

Розпорядження є частиною стратегії спрямованої на протидію авторитарним режимам. Документ передбачає також створення відповідної Ради, яка провела у понеділок своє перше засідання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG