Спеціальні потреби

Барак Обама закликає Судан та Південний Судан утримуватись від насильства


Президент Барак Обама закликав керівництво Південного Судану утриматись від військової конфронтації із сусіднім Суданом.

Білий дім повідомляє, що у понеділок президент Обама мав телефонну розмову з президентом Південного Судану Сальвою Кііром. У повідомленні йдеться, що Барак Обама висловив занепокоєння посиленням тертя між сусідніми країнами, а зокрема насильством на кордні.

Президент США закликав Сальву Кііра подбати проте, щоб армія не втручалась у сутички уздовж кордону із Суданом, особливо на території південно-суданського штату Кордофан.

Судан звинувачує Південний Судан у підтримці бойовиків Південного Кордофану, ці звинувачення Південний Судан відкидає. У свою чергу південь закидає півночі здійснення повітряних ударів по їх території.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG