Спеціальні потреби

Папа Франциск просить допомогти біженцям


Папа Франциск закликав католиків, які проживають в Європі, надати притулок тим, хто втікає від смерті, війни та голоду. З таким проханням він звернувся під час недільної молитви на площі Святого Петра.

«Перед нами – трагедія десятків тисяч біженців, які рятуються від смерті, війни, голоду, які крокують до надії на життя. Святе писання просить нас бути ближче до цих маленьких та покинутих людей. Ми повинні дати їм чітку надію. Не лише сказати: «Будьте мужніми, тримайтесь». Надія є знаряддям для людей, які наполегливо прямують до безпечного місяця. Тому я прошу парафії, релігійні громади, монастирі та храми по всій Європі продемонструвати на практиці виконання положень Євангелія та надати притулок родинам біженців».

Заклик папи Франциска адресований десяткам тисяч католицьких парафій у Європі. Лише в Італії нараховується понад 25 тисяч приходів, в Німеччині – більше 12 тисяч. Папа Франциск повідомив, що дві ватиканські парафії вже у наступні дні приймуть родини біженців, кожна по одній.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG