Спеціальні потреби

ООН: приблизно 100 тисяч людей залишили райони боїв у Ємені


Діти - жертви конфлікту в Ємені
Діти - жертви конфлікту в Ємені

Дитячий фонд ООН повідомив, що в результаті конфлікту в Ємені приблизно 100 тисяч людей були змушені залишити свої домівки. Жертвами протистояння є також діти, які або гинуть, або їм загрожує поранення і хвороби.

ЮНІСЕФ оприлюднив звіт, у якому сказано, що в усьому Ємені люди залишають свої доми в пошуках безпечнішого місця, що ускладнює працю лікарень та інших громадських служб.

Внутрішнє переміщення населенення загрожує здоров’ю дітей і припиняє їх освітній процес. Дитячий фонд закликав до того, щоб особливу увагу звернути на дітей і надати захист дітям та їх родинам у відповідності до міжнародних гуманітарних законів.

У понеділок запеклі бої продовжувалися в південному районі Ємену між шиїтськими повстанці хуті і силами, які віддані президенту країни. У зв’язку з цим Червоний Хрест має проблеми з поставками екстреної допомоги.

Екстремісти з угруповання хуті намагалися укріпити свої позиції в портовому місті Аден і на захід від нього. Очевидці кажуть, що іноземні кораблі обстрілювали об’єкти в Адені і в його районі, а літаки очоленої Саудівською Аравією коаліції уразили військово-повітряну базу на північ від міста, змушуючи бойовиків хуті залишити район.

Коаліційні літаки також здійснили удари по об’єктах у столиці країни Сані. Вони уразили штаб-квартиру сил безпеки та інші військові об’єкти, якими тепер користуються бойовики.

XS
SM
MD
LG