Спеціальні потреби

Президент Обама вшанував пам’ять загиблих гірників


У неділю відбулася поминальна церемонія за 29 гірниками, які загинули на шахті у штаті Західна Вірджинія. Вибух, що стався три тижні тому, за кількістю жертв став найтрагічнішим за останні 40 років.

Вшанувати пам’ять загиблих гірників у Західній Вірджинії прийшли їхні родичі, друзі та перші особи країни. Президент Барак Обама висловив співчуття сім’ям загиблих та запевнив, що буде вжито всіх можливих заходів, аби підвищити безпеку в вугільних шахтах:

«Ми не можемо повернути життя цим 29 гірникам, яких ми втратили. Вони зараз на небесах. Однак наше завдання тут на землі – подбати, щоб інші життя не були втрачені внаслідок подібної трагедії».

Однак родичі загиблих вимагають більше від президента, аніж співчуття. Вони хочуть отримати офіційну відповідь на запитання, чому стався вибух. Говорить тітка загиблого гірника Джін Кук:

«Я не думаю, що можна заспокоїтись, доки слідчі не закінчать своєї роботи і не буде оприлюднено остаточних висновків».

Слідчі кажуть, що перед тим, як стався вибух, у шахті був зафіксований високий рівень вибухонебезпечних газів. Однак, що саме призвело до трагедії, поки що не відомо.

Президент покладає відповідальність за вибух на компанію, якій належала шахта. Днями експерти, що займалися розслідуванням трагедії, доповідатимуть у Конгресі США.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG