Спеціальні потреби

Вірус “Petya.A” дістався до фармацевтичного гіганта США


Другий за величиною виробник ліків в США і одна з найбільших світових компаній Merck постраждала від кібератаки 27 червня.

«Ми розслідуємо це питання і надамо додаткову інформацію згодом», - заявили в компанії. Інцидент розслідує Кенілворт, компанія з Нью-Джерсі, підтвердили в Merck в коментарі Independent.

Merck є першою великою компанією США, яка заявила про те, що вона постраждала від кібернападу. Merck має підрозділи по всьому світові, включаючи Україну, яку найбільше заторкнуло поширення вірусу.

Численні компанії в Україні та Європі повідомили про те, що їх системи вразив вірус "Petya.A"

Читайте також: На Заході є різні версії про те, хто стоїть за Petya.A

Транспортна компанія з Нідерландів TNT Express, яку нещодавно купив FedEx також повідомила про збій комп’ютерних систем. Прес-секретар компанії Кирилл Гібот зазначив: як і багато інших компаній та установ по всьому світові, ми бачимо втручання до наших систем в мережі TNT. Ми оцінює ситуацію і виправляємо її якомога швидше».

Дивіться також: В Палаті представників пропонують нові заходи для протистояння російській загрозі та підтримки України

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG