Спеціальні потреби

Високопоставлений керівник БП залишає посаду


Виконавчий директор нафтової компанії БП Тоні Гейвард залишить посаду першого жовтня після критики того, як він вів справи, пов’язані з витоком нафти у води Мексиканської затоки.

У вівторок британська компанія оприлюднила заяву, в якій сказано про досягнення взаємної угоди з радою директорів БП.

Гейвард опинився під тиском, щоб подати у відставку у відповідь на вибух на нафтовій платформі, в результаті чого загинуло 11 робітників і сталася екологічна катастрофа. Гейварда замінить американський громадянин Боб Дадлі, який тепер керує очисними операціями.

Компанія БП повідомила, що в другому кварталі цього року вона вже втратила 17 мільярдів доларів, у зв’язку з чим протягом наступних 18 місяців вона продасть частину своїх активів на суму 30 мільярдів доларів, щоб, серед іншого, покрити витрати на очисні роботи і відшкодування для осіб і підприємств, що постраждали внаслідок екологічної катастрофи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG