Спеціальні потреби

Розпочинається слухання в справі конгресмена Ренґела


Розпочинається слухання в справі конгресмена Ренґела
Розпочинається слухання в справі конгресмена Ренґела

Комісія Палати представників США з питань етики готова висунути звинувачення в порушенні етичних норм проти довголітнього конгресмена Чарльза Ренґела.

Комісія обмірковуватиме питання, чи є досить доказів проти конгресмена-демократа з Нью-Йорка, щоб відкрити справу проти нього.

Конгресмену Ренґелу загрожує, серед іншого, звинувачення в тому, що він не сплатив податку на хату в Домініканській Республіці і склав невідповідний звіт про свої доходи. Його також можуть звинуватити у тому, що він порушував правила при збиранні пожертв на передвиборчу кампанію.

Ренґел сказав, що він вітає слідство, надіючись, що воно пролиє світло на справу.

Ренґел, якому 80 років, є головою нью-йоркської групи законодавців у Конгресі США. Він служить у Палаті представників уже майже 40 років.

У минулому Ренґела вже раз звинувачували у порушенні етичних норм, включно з фінансовими порушеннями і невідповідним збиранням фондів. Конгресмен заявив, що проблеми є результатом бухгалтерської халатності.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG