Спеціальні потреби

Санторум закликав США зруйнувати ядерні об’єкти Ірану


U.S. envoy Chris Stevens stands in the lobby of the Tibesty Hotel where an African Union delegation was meeting with opposition leaders in Benghazi, Libya. (April 2011 file photo)
U.S. envoy Chris Stevens stands in the lobby of the Tibesty Hotel where an African Union delegation was meeting with opposition leaders in Benghazi, Libya. (April 2011 file photo)

Один із кандидатів у президенти від Республіканської партії, Рік Санторум, заявив, що Сполучені Штати мають висунути Ірану чіткий ультиматум щодо демонтажу його ядерних об’єктів. Санторум зазначив, якщо Іран не виконає цієї вимоги, США повинні самі зруйнувати ці об’єкти.

Колишній сенатор штату Пенсільванія був першим з трьох республіканських кандидатів у президенти, хто звернувися до Американсько-ізраїльського комітету з громадських зв’язків у вівторок, в час, коли попередні вибори та кокуси проходять у 10-ти штатах.

Санторум заявив проізраїльській політичній групі, що ядерна програма Ірану становить загрозу мирному населенню у всьому світі і, якщо Іран отримає ядерну зброю, вона стане щитом захисту радикальних режимів і терористів.

Санторум також звинуватив президента Барака Обаму у недостатній підтримці Ізраїлю і сподіваннях його адміністрації на те, що ядерна програма Ірану носить мирний характер.

Опоненти Санторума у виборчих перегонах – Мітт Ромні та Ньют Ґінґрич – також матимуть зустріч із представниками Американсько-ізраїльського комітету з громадських зв’язків. Кандидати намагаються оприлюднити свої позиції щодо цього питання і схилити проізраїльських виборців на свій бік.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG