Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон: Боснія мусить реформуватись для інтеграції в Європу


Гілларі Клінтон в Сараево 12 жовтня, 2010 року.
Гілларі Клінтон в Сараево 12 жовтня, 2010 року.

Державний секретар США Гілларі Клінтон закликала Боснію і Герцеговину реформувати свою складну політичну структуру. В іншому випадку, як зазначила держсекретар, вона ризикує залишитись позаду сусідніх з нею країн щодо інтеграції в європейські структури.

Клінтон виступила перед студентами університету в боснійській столиці Сараєво – першої її зупинки в першому турне по Балканах відколи вона зайняла посаду держсекретаря.

Гілларі Клінтон виголосила цю промову після зустрічі з трьох-особовою Президією Боснії і Герцеговини, які представляють три громади країни – хорватську, мусульманську і сербську.

Держсекретар США сказала студентам, що вона заохочує боснійських лідерів схвалити реформи, які б поліпшили ключові види послуг, привабили більше іноземних інвестицій і зробили уряд більш дієздатним та відповідальним.

Гілларі Клінтон заявила, що реформи необхідні заради їх власного добра та щоб задовольнити прагнення Боснії щодо приєднання до Європейського Союзу і НАТО.

Сусіди Боснії продовжують впроваджувати реформи, сказала американський держсекретар, бо вони впевнені у тому, що інтеграція з Європою – це найкращий для них спосіб досягнення економічного добробуту і політичної стабільності.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG