Спеціальні потреби

Донька Тимошенко просить європейських лідерів про допомогу


Євгенія Тимошенко
Євгенія Тимошенко

Донька Юлії Тимошенко перебуває у Німеччині, закликаючи європейських лідерів посилити тиск на українське керівництво з метою звільнення її матері для лікування.

У понеділок Євгенія Тимошенко зустрілася у Берліні з міністром юстиції Німеччини для обговорення справи своєї матері та стану верховенства права в Україні.

Німеччина є провідною серед європейських країн, які зайняли критичну позицію щодо справи Тимошенко. Минулого тижня міністр закордонних справ цієї країни пригрозив заблокувати політичну та торговельну співпрацю між Україною та Європейським Союзом, якщо ув’язненому лідеру української опозиції не буде надано належної медичної допомоги.

Інші європейські лідери погрожували бойкотувати майбутній чемпіонат з футболу, який Україна і Польща спільно проводять з 8-го червня до 1-го липня.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG