Спеціальні потреби

Ведуться заходи для стримання виливу нафти у води Мексиканської затоки


Нафтова компанія Бритиш Петроліум повідомила, що вона намагається накласти невеликих розмірів циліндр на місце підводного виливу нафти, який загрожує економіці та екології кількох штатів у районі Мексиканської затоки.

Представники компанії кажуть, що вони накладуть циліндр на місце витікання нафти ще у четвер. Проте вони ще раз попередили, що немає гарантії, що цей план спрацює.

Бритиш Петроліум заявила, що вона також бере до уваги можливість вкладення меншої труби зі своєрідною покришкою в трубу, з якої щодня виливаються у Мексиканську затоку сотні барелей неочищеної нафти.

Представники компанії з надзвичайних ситуацій кажуть, що в заходах обмежити поширення нафтової плями бере участь 526 суден. Створено 14 районів, у яких ведуться робити, щоб захищати узбережжя південних штатів Луїзіана, Міссісіпі, Алабама і Флорида.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG