Спеціальні потреби

Віце-президент США Байден закликав іракських лідерів сформувати уряд


Віце-президент США Джозеф Байден закликав суперницьких іракських політиків припинити відстрочку у формуванні нового уряду після невирішених виборів у місяці березні.

Третього й останнього дня відвідин Багдада Байден мав переговори з президентом Іраку Джалалом Талабані. В неділю він мав окрему зустріч з шиїтським прем’єр-міністром Нурі аль-Малікі та його головним суперником на посаду, колишнім прем’єр-міністром, також мусульманином-шиїтом Аядом Аллаві.

Після розмов пан Байден влаштував прийом для іракських політиків, на якому він сказав, що всі релігійні групи Іраку муситимуть відігравати значну роль у наступному уряді для того, щоб він був ефективним. Він їх дуже просив, щоб вони закінчили те, що розпочали.

Аллаві сказав, що Байден висловив зацікавленість у стабільності Іраку, але не висунув конкретних пропозицій під час зустрічі, щоб вивести країну з нинішньої ситуації.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG