Спеціальні потреби

Росія застерігає США проти накладення на Іран односторонніх санкцій


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров попереджає Сполучені Штати, щоб вона не намагались впроваджувати односторонніх санкцій проти Ірану.

Він каже, що Сполучені Штати, як здається, не розуміють того, що країни, до яких вже застосовано санкції Ради безпеки ООН, не підлягають додатковим, однобічним санкціям «ні за яких обставин».

Лавров додав, що, не зважаючи на розходження у поглядах, відносини Росії з США поліпшуються.

Сполучені Штати, Росія та інші країни-члени Ради безпеки ООН обговорюють можливість впровадження четвертого раунду санкцій проти Ірану, з огляду на його ядерну діяльність.

На початку тижня голова із питань зовнішньої та безпекової політики ЄС Кетрін Аштон сказала, що резолюція Ради безпеки буде мабуть готова десь через півтора місяця.

Сполучені Штати та їх союзники звинувачують Тегеран у розробці ядерної зброї. Натомість Іран твердить, що його програма спрямована лише на мирні цілі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG