Спеціальні потреби

Президент Ірану Ахмедінеджад відвідує Ліван


Президент Ірану Ахмедінеджад відвідує Ліван
Президент Ірану Ахмедінеджад відвідує Ліван

Тисячі ліванців радісно вітали президента Ірану Махмуда Ахмедінеджада, який прибув з візитом у Бейрут. Згідно з традицією, шлях, яким проїжджав президент, вистелено рисом, солодощами і трояндовими пелюстками.

Голова ліванського парламенту Набіг Беррі привітав іранського гостя в Бейрутському аеропорту. Іранські державні засоби масової інформації повідомляють, що президент сказав пану Беррі, що вороги Ірану і Лівану «жахаються», коли бачать, як обидві держави займають однакову позицію.

Ахмедінеджад, який відвідує Ліван уперше з часу обрання на посаду президента у 2005 році, матиме зустрічі з ліванськими лідерами і висловить підтримку екстремістському угрупованню Гезболла, яке є головним союзником Ірану.

В дорозі з Бейрутського аеропорту до президентського палацу іранський лідер помахував рукою зі своєї машини до натовпів переважно прихильників Гезболли. Опісля він мав зустріч з ліванським колегою Мішелем Сулейманом.

Як передбачається, Ахмедінеджад виступить на мітингу Гезболли в південному районі Бейрута, який є опорним пунктом підтримуваного Іраном угруповання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG