Спеціальні потреби

Німеччина підтримала пакет порятунку євро


Уряд Німеччини схвалив вклад країни в пакет надзвичайних заходів на суму в трильйон доларів для стабілізації валюти євро.

За повідомленням посадовців, Німеччина, як очікують, виділить на цю ціль щонайменше 180 мільярдів євро.

Європейський Союз і Міжнародний валютний фонд погодились створити пакет надзвичайних заходів на загальну суму в майже трильйон доларів, щоб стримати поширення боргової кризи і запобігти фінансовій нестабільності в інших країнах ЄС, що користуються валютою євро.

Тим часом з меншим ентузіазмом німці сприйняли суму, яку їх уряд планує дати в кредит Греції, щоб допомогти їй стабілізувати свою економіку. Першою ластівкою цього стала поразка правоцентристського союзу канцлера Анґели Меркель на виборах на найбільш населеній землі Німеччини Північний Рейн-Вестфалія. Німецька частка кредиту, який отримає Греція від країн єврозони, становить 22,4 мільярда євро.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG