Спеціальні потреби

В Німеччині підвищено рівень терористичної загрози


В Німеччині підвищено рівень терористичної загрози
В Німеччині підвищено рівень терористичної загрози

У Німеччині оголошено інформацію про нову загрозу тероризму з приводу, як сказано, «конкретних ознак», що наприкінці листопада плануються терористичні атаки.

Виступаючи в середу в Берліні, міністр внутрішніх справ Томас де Мезіер сказав, що результатом нинішньої оцінки ризику буде збільшена присутність поліції, зокрема в аеропортах, до пізнішого повідомлення.

Міністр де Мезіер говорив про «нову ситуацію щодо безпеки» в Німеччині, посилаючись на інформацію, отриману із неназваної країни. Він не сказав, де мала б статися атака.

У більшість країн Західної Європи, включно з Німеччиною, оголошено стан посиленої тривоги від початку минулого місяця, коли у двох літаках, які мали здійснити рейс до Сполучених Штатів, знайдено вибухівки.

Ці знахідки викликали попередження з боку Сполучених Штатів, Великобританії і Японії про можливі атаки аль-Кайди на великі британські, французькі та німецькі міста.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG