Спеціальні потреби

Влада США не справляється із захистом дітей - звіт AP


За даними агентства Associated Press, за останні шість років щонайменше 786 дітей в США померло внаслідок жорсткого поводження або бездоглядності «прямо на очах у органів захисту дітей».

У ході розслідування, яке тривало протягом восьми місяців, агентство встановило, що багатьох дітей «били, морили голодом або залишали наодинці тонути, в той час як органи охорони дитини мали всі підстави підозрювати, що діти були в небезпеці».

Згідно зі звітом агентства, у багатьох штатах дані вдавалося отримати з великими труднощами, і часто вони опинялися засекречені. За даними агентства, більшість з 768 загиблих дітей не дожила до чотирьох років.

В агентстві також відзначають, що сама система збору даних про дитячі смерті вкрай недосконала, так що ніхто не може точно сказати: скільки дітей гинуть щодня внаслідок жорсткого поводження або бездоглядності.

За даними федерального уряду, останніми роками середній показник дитячої смертності становить близько 1 650 осіб на рік. В Associated Press вважають, що реальні показники в два рази вищі.

На думку авторів звіту, основними факторами, які сприяють розвитку проблеми, є нестача фінансування і співробітників, а також перевантаженість органів щодо захисту дітей.

За їх словами, близько 40% з трьох мільйонів звернень про жорстке поводження з дітьми, які надходять щороку на «гарячі лінії», відсіваються, і розслідування по них не проводиться.

Також агентство зазначає, що відсутність комплексної загальнонаціональної бази щодо захисту дітей дозволяє деяким порушникам уникнути покарання, просто переїхавши в інший штат.

XS
SM
MD
LG