Спеціальні потреби

США: викрадача трьох жінок знайдено повішеним у тюремній камері


Аріель Кастро
Аріель Кастро
Викрадач трьох молодих жінок, який утримував їх у своєму будинку в Клівленді, штат Огайо, близько десяти років, був знайдений мертвим у своїй тюремній камері.

53-річного Аріеля Кастро знайшли повішеним близько 21:20 у вівторок у в'язниці в місті Орієнт.

Тюремні медики спробували зробити Кастро непрямий масаж серця, після чого його відправили до лікарні, де близько 22:50 була офіційно констатована його смерть.

Через широкий розголос, якиий отримала його справа, він перебував під посиленим наглядом, що означало, що його перевіряли кожні 30 хвилин. Проте його не вважали схильним до самогубства, і тому він не був під постійним спостереженням.

Три жінки, про яких йде мова, пропали в період між 2002 і 2004 роками, коли їм було 14, 16 і 20 років. Їх ув'язнення в будинку Кастро в Клівленді закінчилося 6 травня, коли на крик однієї з викрадених, Аманди Беррі, відгукнувся сусід, який вибив двері будинку Кастро. Дві інші ув'язнені жінки Джіна ДеХесус і Мішель Найт так боялися Кастро, що спочатку навіть не намагалися вийти з дому. Проте незабаром вони усвідомили, що отримали свободу.

Кастро взяли під варту в той же вечір. Під час свого ув'язнення Беррі народила від нього дочку. На момент звільнення дівчинці було шість років.

На судовому процесі Кастро погодився визнати свою провину і отримати довічне ув'язнення без права дострокового звільнення. В обмін на визнання своєї провини, прокуратура відмовилася вимагати вищої міри покарання для Кастро. Звинувачення Кастро пред'явлено за понад 900 пунктами, у тому числі йому інкримінувалися викрадення, зґвалтування і знущання.
XS
SM
MD
LG