Спеціальні потреби

США: Суд визначив заставу для викрадача з Огайо у 8 мільйонів доларів


Аріель Кастро
Аріель Кастро
Колишній водій шкільного автобуса в американському штаті Огайо, якого звинувачують у насильницькому утриманні трьох жінок у своєму будинку протягом майже 10 років, постав перед судом в четвер 9 травня. Суд призначив йому заставу в розмірі 8 мільйонів доларів.

Прокуратура міста Клівленд пред'явила 52-річному Аріелю Кастро звинувачення за чотирма пунктами: викрадення і зґвалтування Аманди Беррі, Джіни Де Хесус і Мішель Найт. Також Кастро звинувачують у викраденні 6-річної дочки Беррі, яка народилася у неї в полоні. Поліція проводить тест на ДНК, щоб визначити, хто є батьком дитини.

Жінки були викрадені в період з 2002 по 2004 рік. Дві з них в той час були молодші 18 років, а третій було трохи більше 20. За даними влади, Кастро містив дівчат зв'язаними в різних кімнатах і лише двічі дозволив їм вийти на вулицю - обидва рази вони змогли дійти до гаража, розташованого на території, прилеглій до будинку.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG