Спеціальні потреби

Американські школярі відстають за рівнем математичних знань


Ряд освітніх досліджень свідчить, що учні середніх і старших класів в Сполучених Штатах відстають від багатьох країн в таких дисциплінах як природознавство і математика. Кілька агентств федерального уряду, включно з аерокосмічним управлінням НАСА, виступають за створення програм, які б стимулювали обрання учнями професій в сфері науки і техніки.

Учні проводять експеримент, покликаний перевірити їх знання і зацікавити їх наукою і математикою. Чарлз Болден – голова аерокосмічного агентства НАСА, і Ліза Джексон з Агентства захисту природи прибули до однієї з вашингтонських шкіл, щоби заохотити молодь науковими професіями. Вони кажуть, що найважливіше на будь-якому рівні навчання брати участь у лабораторних дослідженнях.

У бюджеті на 2011-ий рік обидва агентства отримують понад 146 мільйонів доларів на посилення програм підготовки учнів і вчителів у науково-технічних дисциплінах. Чарлз Болден каже, що їхньою метою є те, щоб учні середніх класів збільшили рівень своїх знань у науці і математиці, а вчителі – поліпшили якість викладання цих предметів.

Наразі 15-річні американські учні займають 25-те місце в математиці і 30-те в інших наукових дисциплінах серед 57 країн-учасниць Програми міжнародної оцінки учнів.
За словами експертів, США не готують достатньої кількості учнів та вчителів для задоволення вимог у точних науках. Першими у списку точних науках стоять Фінляндія та скандинавські країни, а США далеко позаду.

НАСА започатковує програму під назвою «Літо інновацій». Її мета залучити учнів середніх класів до літніх курсів інтенсивного вивчення точних наук. Кінцева мета освітян, поліпшити знання учнів та надати їм навички, необхідні для професіоналів ХХІ-го сторіччя.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

XS
SM
MD
LG