Спеціальні потреби

США депортували ще одного росіянина запідозреного у шпигунстві


США депортували ще одного росіянина запідозреного у шпигунстві
США депортували ще одного росіянина запідозреного у шпигунстві

Сполучені Штати депортували 12 особу, яку заарештовано в ході розслідування діяльності російського шпигунського кільця в країні.

Міністерство внутрішньої безпеки США ідентифікувало депортованого, як Олексія Каретнікова. Наказ про його депортацію видано після того, як Каретников визнав, що порушив американські імміграційні закони.

Згідно з повідомленням Міністерства внутрішніх справ, Каретніков погодився на те щоб його радше вислали з країни, ніж очікувати на розгляд його справи у судових органах.

Представники американської влади кажуть, що вони розпочали слідкувати за Каретніковим кілька місяців тому в зв’язку з тим, що його ім’я з’явилося у ході розслідування діяльності інших російських шпигунів.

Утім посадовці визнають, що в них нема достатньо доказів для того, щоб змогти розпочати судову справу проти Каретнікова.

Сполучені Штати заарештували 10 російських агентів минулого місяця і обміняли їх на чотирьох людей, ув’язнених в Росії за підозрою у шпигунстві на користь Заходу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG