Спеціальні потреби

Компанія БП закрила цементом пошкоджену нафтову свердловину


Робітники нафтової компанії Бритиш Петроліум закінчили операцію накачування цементу у пошкоджену нафтову свердловину в Мексиканській затоці. Тепер вони готуються до чергового етапу заходів, яким буде остаточне закриття свердловини.

У четвер британська компанія оприлюднила заяву, в якій сказала, що накачування цементу було завершенням процедури, в рамках якої використано також важку бурову суміш.

Представник уряду з надзвичайних ситуацій адмірал Берегової охорони у відставці Тад Аллен заявив репортерам, що робота над закінченням додаткової свердловини відновиться після того, як затвердне цемент. А для цього – за його словами – потрібно до 36 годин.

Аллен сказав, що не вважатиме пошкодженої свердловини «мертвою» до часу закінчення буріння додаткової свердловини і закриття пошкодженої свердловини додатковою буровою сумішшю і цементом також знизу Він додав, що процес накачування цементу дослівно гарантує, що з пошкодженої свердловини вже ніколи не виливатиметься нафта у води Мексиканської затоки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG