Спеціальні потреби

Компанія БП створить фонд на допомогу потерпілим від виливу нафти


Президент Обама зустрічається з керівниками компанії БП у Білому домі
Президент Обама зустрічається з керівниками компанії БП у Білому домі

Службовці адміністрації президента Обами кажуть, що нафтова компанія Бритиш Петроліум погодилась створити спеціальний фонд з рахунком до 20 мільярдів доларів, з якого будуть виплачувати відшкодування особам і підприємствам, які потерпіли від катастрофічного виливу нафти у Мексиканській затоці.

Інформація про це надійшла в середу після того, як президент Обама мав зустріч з керівниками БП в Білому домі, щоб чинити на них тиск для створення фонду, яким керуватиме третя сторона.

У промові до народу у вівторок президент сказав, що вимагатиме від нафтової компанії БП відкласти ресурси, які потрібні компенсувати збитки, спричинені, за його словами, «недбальством» компанії.

Катастрофа розпочалася 20 квітня, коли вибухнула нафтова платформа неподалік узбережжя штату Луїзіана. Президент охарактеризував вилив нафти як найбільшу екологічну катастрофу в історії країни.

Після промови президента компанія БП оприлюднила заяву, в якій сказано, що вона згідна з Обамою щодо очищення від нафти і допомоги потерпілим.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG