Спеціальні потреби

Побоюються, що ситуація у Мексиканській затоці серйозніша ніж повідомляють


Очищувальні роботи на пляжі після виливу нафти у води Мексиканської затоки
Очищувальні роботи на пляжі після виливу нафти у води Мексиканської затоки

За останніми підрахунками, з пошкодженої нафтової свердловини в Мексиканській затоці – перед тим, як компанія Бритиш Петроліум наклала на свердловину черговий ковпак – у води виливалося, можливо, понад два рази більше нафти, ніж це вважалося.

Голова Геологічної служби США Марсія Макнатт заявила, що найновіші дослідження вказують на те, що із свердловини щодня виливалося понад 40 тисяч барелів нафти.

Раніше, за урядовими підрахунками, із свердловини утікало щодня від 12 до 19 тисяч барелів нафти.

Тиждень тому компанія БП відрізала пошкоджену частину труби свердловини і наклала на неї ковпак. Однак пані Макнатт не подала навіть приблизних даних про те, скільки нафти виливається у воду з часу накладення ковпака, через який частину нафти передається до танкерів на поверхні затоки.

Головнокомандувач Берегової охорони США адмірал Тад Аллен, який очолює зусилля федерального уряду у відповідь на катастрофу в Мексиканській затоці, постійно інформує про стан справ, пов’язаних із спробами обмежити вилив нафти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG