Спеціальні потреби

Створено комісію для вивчення екологічної катастрофи в Мексиканській затоці


Президент Барак Обама покликав двопартійну комісію для проведення слідства в справі виливу нафти в Мексиканській затоці і висунув пропозиції щодо подібних випадків у майбутньому.

У щотижневому зверненні до народу президент Обама піддав критиці тісні відносини між енергетичними компаніями та урядовими агентствами, які регулюють їх працю, та сказав, що представники тих агентств повинні докладати більших зусиль, щоб у майбутньому запобігти таким інцидентам, як сталося недавно з нафтовою платформою Бритиш Пнетроліум.

Тимчасом нафтова компанія Бритиш Петроліум продовжує заходи для зупинення витікання нафти у Мексиканську затоку, передбачаючи, що інженерам вдасться це зробити вже наступного тижня… або щойно у серпні.

Головний менеджер Бритиш Петроліум сказав, що компанія намагатиметься закрити підводну свердловину вже наступного тижня. Однак він додав, що коли це не матиме успіху, компанія не зможе зупинити витікання до часу, коли на початку серпня буде готова допоміжна свердловина.

Після кількох невдалих спроб зупинити витікання багатьох тисяч барелів нафти щодня, 16 травня компанії таки вдалося дещо зменшити витікання нафти у води Мексиканської затоки.

XS
SM
MD
LG