Спеціальні потреби

Міністерство торгівлі США відзначає рекордне зростання економіки країни за останні два роки


Наступного тижня Федеральна резервна система обговорить можливість підвищення процентних ставок

У липні, серпні і вересні економіка США зростала найшвидшими темпами за останні два роки. Згідно з оприлюдненим у п’ятницю звітом Міністерства торгівлі, темп зростання в третьому кварталі, що склав 2,9 відсотка, був набагато швидшим, ніж у попередньому році.

Цей стрибок був обумовлений зростанням експорту і закупівель, зроблених підприємствами для поповнення запасів. Проте радник Білого дому з економічних питань Джейсон Фурман стверджує, що експорт стримується повільним економічним зростанням за кордоном. Зростання витрат споживачів, який є визначальним фактором для економічної активності США, став трохи повільнішим.

Економічне зростання і робочі місця були основними темами в ході нинішньої передвиборчої кампанії.

За словами економістів, відносно позитивний економічний звіт збільшує ймовірність того, що Федеральна резервна система (ФРС) підніме процентні ставки. У період спаду ФРС знизила процентні ставки до наднизького рівня, щоб стимулювати економічне зростання. Однак сьогодні багато експертів вважають, що економіка США більше не потребує такої допомоги.

Вищі посадові особи ФРС зустрінуться наступного тижня, щоб обговорити тему процентних ставок. Тим часом експерти банку PNC стверджують, що не варто очікувати від ФРС активних дій так близько до виборів.

Економісти банку Wells Fargo стверджують, що вони все-таки очікують невеликого підвищення процентних ставок у грудні.

Дивіться також: Ось чому ветеран Нацбезу США закликав не демонізувати Путіна

Ось чому ветеран Нацбезу США закликав не демонізувати Путіна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

XS
SM
MD
LG