Спеціальні потреби

Підприємці побоюються, що Рада все ще може подолати вето


Сергій Мельниченко - комендант наметового містечка на Майдані Незалежності
Сергій Мельниченко - комендант наметового містечка на Майдані Незалежності

У четвер Верховна Рада розгляне ветований президентом Податковий кодекс. Одночасно із розглядом підприємці скликають на четвер загальнонаціональний страйк, щоб не допустити подолання вето. Про це «Голосу Америки» розповів Сергій Мельниченко, член Національної координаційної ради підприємців, комендант наметового містечка на Майдані Незалежності у Києві.

За словами Мельниченка, нині основною вимогою підприємців є впровадження вето президента в життя:

«Верховна Рада ще може подолати вето президента і заново пропустити цей самий кодекс. У четвер ми намагатимемося достукатись до депутатів Верховної Ради з вимогою підтримати вето президента і не приймати рішення, яке суперечить позиції людей, які мітингують на Майдані».


Член Національної координаційної ради підприємців радить владі відмовитись від поспіху з ухваленням Кодексу:

«Податковий кодекс не можна подавати до парламенту вже у четвер. Над ним треба хоча б півроку попрацювати. Згідно з вимогами чинного українського законодавства Податковий кодекс не можна приймати менше ніж за півроку до формування нового бюджетного року. Тому кодекс прийнятий зараз мав би бути відображений у бюджеті на 2012-ий рік.

Для чого поспішати, якщо ми можемо це питання опрацювати належним чином, внести туди відповідні корективи і відобразити в ньому справжню суть позиції малого та середнього бізнесу».

Сергій Мельниченко є головою правління коаліції учасників Помаранчевої революції, однієї з організацій, що беруть активну участь в організації та проведенні масових заходів на підтримку малого та середнього бізнесу.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG