Спеціальні потреби

Держдеп США привітав Путіна з перемогою, але закликав розслідувати факти порушень


Речник Державного департаменту Сполучених Штатів Вікторія Нуленд
Речник Державного департаменту Сполучених Штатів Вікторія Нуленд

Речник Державного департаменту Сполучених Штатів Вікторія Нуленд оприлюднила заяву американського уряду, у якій говориться, що Сполучені Штати вітають російський народ із завершенням президентських виборів і сподіваються на співпрацю з обраним президентом після того, як будуть оголошені офіційні результати і президент складе присягу.

При цьому Сполучені Штати підтримали критичний попередній звіт місії спостерігачів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) та Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), – йдеться у заяві.

«Ми підтримуємо заяву глави делегації ПАРЄ, про те, що вибори визначили очевидного переможцем з абсолютною більшістю голосів. Проте, ми також беремо до уваги занепокоєння ОБСЄ щодо умов, в яких проходила передвиборча кампанія, зокрема використання державних ресурсів і процесуальні порушення в день виборів», – зазначила речник Держдепу.

«Ми закликаємо уряд Росії провести незалежне, достовірне розслідування усіх повідомлень про порушення під час виборів. Ми закликаємо владу Росії вжити заходів, аби виборча процедура під час майбутніх виборів була більш прозорою», – мовиться у заяві.

Держдеп США також позитивно відгукнувся з приводу великої кількості спостерігачів, які отримали змогу працювати під час виборів в Росії і того, що російське суспільство прагне брати участь у вдосконаленні демократичних інститутів у Росії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG