Спеціальні потреби

Куполи російського собору в Парижі можуть ховати підслуховувальні пристрої - видання Buzzfeed


Російський культурно-духовний центр у Парижі
Російський культурно-духовний центр у Парижі

Західні розвідслужби підозрюють, що купола Храму святої трійці, який входить до комплексу будівель Російського духовно-культурного центру у Парижі, можуть приховувати складні прослуховувальні пристрої, які використовуються для перехоплення таємної інформації. Про це повідомляє популярний американський сайт Buzzfeed, посилаючись серед іншого на нову книгу французького журналіста Ніколя Геніна (Nicolas Hénin) "Російська Франція".

Франція про всяк випадок вживає активних контрзаходів для недопущення можливого збору інформації

"Міжвідомчий лист з приводу стану французьких розвідслужб, на яких посилається Генін, вказує, що купола собору, зроблені з композитних матеріалів, можуть приховувати просунуті прослуховувальні пристрої, а оскільки на "культурний центр" поширюється дипломатичний імунітет, перевірити, чи справді це так не можна", - пише Buzzfeed.

Видання відзначає, посилаючись на інші джерела, що Франція про всяк випадок вживає активних контрзаходів для недопущення можливого збору інформації, а західні посольства та бізнес установи були змушені перевіти, чи знаходятся вони у зоні прямої видимості з російського центру.

Дивіться також: У чому помиляються "Вашингтонські мрійники" розповів російський опозиціонер Яшин

У чому помиляються "Вашингтонські мрійники" розповів російський опозиціонер Яшин. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:19 0:00

Інше за темою

XS
SM
MD
LG